Oczyszczanie organizmu z toksyn

- przez - 4 - W Zdrowie
5/5 - (5 Głosów)

Skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn. Nadejście jesieni zwiastuje nam coraz chłodniejsze poranki i krótsze dni. Wcześnie zapadający zmrok i zapowiedź zimy sprawiają, że wiele osób czuje się w tym okresie gorzej. Jeśli jednak nasz obniżony nastrój utrzymuje się, a dodatkowo pojawiają się także problemy trawienne – niewykluczone, że Twój organizm próbuje przekazać Ci naprawdę ważne informacje o zatruciu.

Po czym możesz poznać, że już czas na porządne oczyszczanie organizmu? Przede wszystkim postaraj się obserwować sygnały płynące z Twojego ciała. Jeżeli męczą Cię problemy z zaparciami i wzdęcia oraz poczucie ociężałości, a także wysoki poziom „złego” cholesterolu – to może być znak, że Twój organizm stara się walczyć z toksynami.

Czytaj również: Oczyszczanie organizmu z alkoholu

Jak usunąć toksyny z organizmu

Pojawiają się wtedy problemy z cerą oraz poczucie nieustannego zmęczenia – również w dni wolne od pracy. Nawet jeśli starasz się na co dzień przestrzegać diety oraz ograniczać kontakt ze szkodliwymi substancjami, nie jesteś w stanie wyeliminować ich całkowicie ze swojego życia: poruszamy się przecież po ulicach wśród spalin, a większość owoców i warzyw jest obecnie nawożona sztucznymi składnikami. Codzienne przyjmujemy zatem część szkodliwych substancji, a ich kumulacja w organizmie daje nam szereg niepożądanych objawów.

Jeśli chcemy oczyścić nasz organizm, powinniśmy postawić przede wszystkim na naturalne mieszanki. Nie ma sensu stosowanie chemicznych suplementów diety i leków – to przecież dokładanie sobie właśnie tych toksyn, z którymi próbujemy walczyć.

Zioła na oczyszczenie organizmu

O wiele lepiej sprawdzą się w tym przypadku środki na bazie składników ziołowych, uzupełniające w naszych organizmach niedobory błonnika. Wśród nich warto zwrócić uwagę na mieszankę Fibra Vitale. W jej składzie znajdziemy aż 60% nasion Babki płesznik, które pomogą regulować pracę jelit. Dzięki temu znikną nasze problemy z zaparciami oraz unikniemy gromadzenia się złogów w jelitach – są to resztki pokarmów, które gniją i wydzielają szkodliwe toksyny, dlatego ważne jest, by regularnie pozbywać się ich z organizmu.

Kolejnym ważnym składnikiem jest siemię lniane – jego potwierdzone działanie osłonowe oraz wpływ na regenerację błony przewodu pokarmowego sprawia, że warto włączyć je do codziennej diety. Aby poprawić metabolizm naszego organizmu do mieszanki dołączono także łupiny babki jajowatej.detoks-organizmu

Całość tworzy wyjątkową kompozycję wyłącznie naturalnych składników, bez sztucznych barwników i konserwantów. Ponadto Fibra Vitale jest bardzo prosta w przygotowaniu: wystarczy odmierzyć porcję mieszanki, zalać ją gorącą wodą i wypić po zaparzeniu. Co ważne, napar jest neutralny w smaku i zapachu – zrezygnowano z wszelkich polepszaczy smakowych na rzecz naturalnych składników. Regularna suplementacja błonnika sprawi, że już w krótkim czasie poczujesz ulgę i zaobserwujesz pierwsze efekty działania. Oczyścisz swój organizm, pozbędziesz się zalegających toksyn oraz poprawisz swój metabolizm, a co za tym idzie: podniesiesz jakość swojego życia – a wszystko to w naturalny i bezpieczny dla zdrowia sposób.

4 przemyślenia na “Oczyszczanie organizmu z toksyn”

  1. Często mówi się o oczyszczaniu organizmu czy oczyszczaniu jelit, a tymczasem wystarczy zdrowo się odżywiać, żeby w ogóle nie było to potrzebne. I nie jest to jakieś wymagające wielkich wyrzeczeń postanowienie i zmiana życia, ale po prostu normalna zmiana nawyków i rozpoczęcie ruszania się choć trochę.

    1. To jest jedna i na pewno masz rację, ale prawda jest też taka, że bez ziół nie da się rady. Warto spróbować tej mieszanki Fibra Vitale, bo oprócz niej to chyba tylko te niemieckie Famir cośtam są równie dobre. Ale znacznie droższe, bo kosztują tyle samo, ale w euro. Mają podobny skład, więc jak ktoś nie ma rodziny w Niemczech, a zaczyna oczyszczanie organizmu, to można zastosować to nasze polskie i będą efekty.

      1. No to wiadomo, że już lepiej nasze polskie kupować 🙂 Ja piję FibraVitale dopiero od kilku tygodni, ale widzę już trochę poprawę. Nie wiem na ile moje jelita są oczyszczone, ale narazie zniknęły zaparcia więc dla mnie to już ogromny plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 1