Depilacja laserowa – zalety, wskazania i sprawdzona firma Vectus

- przez - 2 - W Uroda
5/5 - (5 Głosów)

Depilacja laserowa to wydatek, którego nigdy się nie żałuje. Efekty jakie przynosi są spełnieniem marzeń wielu kobiet – zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim depilacja laserowa bikini, która umożliwia swobodne plażowanie. Bez przygotowań i czasu poświęconego na wcześniejsze golenie.

Pytania na temat depilacji laserowej Vectus
Jaka jest cena depilacji laserowej? Cena depilacji laserowej różni się w zależności od obszaru. Koszt jednego zabiegu na pachy to około 250 zł. Należy pamiętać, że konieczna jest seria zabiegów.
Czy przed depilacją laserową można się opalać? Co najmniej miesiąc przed zabiegami nie wolno się opalać.
Czy depilacja laserem boli? Depilacja laserem powoduje ból, który dla znacznej większości pacjentów porównywalny jest ze stosowaniem depilatora elektrycznego.
Czy depilacja laserem Vectus jest skuteczna? Laserowa depilacja to najskuteczniejsza metoda usuwania włosów.
Ile trwa depilacja laserem? Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru zabiegowego. Najczęściej jest to ok. 15 – 20 minut.

DEPILACJA LASEROWA – NOWOCZEŚNIE I TRWALE

Dlaczego depilacja laserowa znajduje się na liście dobrych inwestycji zarówno kobiet, jak i mężczyzn? Najważniejsze powody:Depilacja laserowa całego ciała.

 • Po zaledwie 4-6 powtórzeniach w odstępach kilku tygodni lub miesięcy, można uzyskać najlepsze rezultaty trwałego usunięcia owłosienia.
 • Zabieg jest bardzo bezpieczny – szczególnie podczas użycia lasera Vectus.
 • Swoboda i komfort jaką daje depilacja laserowa przekłada się na większą pewność siebie.
 • Nie narażamy ciała na podrażnianie, zaczerwienienia i zapalenie mieszków włosowych.
 • Zabieg nie odbiera zdolności do pracy czy prowadzenia pojazdów.
 • Przygotowanie skupia się głównie na rezygnacji z leków i goleniu wyłącznie maszynką (przez ok. miesiąc czasu przed zabiegiem).

Depilacja laserowa Gdańsk – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

DEPILACJA LASEROWA – PRZECIWWSKAZANIA WYKLUCZĄ RYZYKO

W trosce o dobro pacjentów kliniki wyróżniono przeciwwskazania do depilacji laserowej. Dzięki temu nie trzeba obawiać się ryzyka związanego z zabiegiem, niepożądanych skutków ubocznych czy powikłań.

Wśród nich znajdują się choroby skóry, łuszczyca, bielactwo, stany zapalne, ciąża, okres laktacji, blizny i świeża opalenizna. Kiedy decydujemy się na laser Vectus, wystarczy, że pomiędzy okresem opalenia a zabiegiem zachowamy dwutygodniowy odstęp.

„Ocena stanu zdrowia to podstawowy, pierwszy krok do wykonania lub zrezygnowania z użycia lasera,” – mówi Natalia Munda, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

LASER DO DEPILACJI VECTUS – POPULARNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

Najczęściej wybieranym sprzętem na świecie jest laser do depilacji Vectus, a pacjenci dzielą się jego efektami. Wszystko dlatego, że:

 • zawiera w sobie czytnik Skintel, który mierzy indywidualny poziom melaniny – na tej podstawie dobiera się parametry.
 • ma technologię Advanced Contant Cooling – specjalną nakładkę, która chłodzi i nie powoduje przegrzania organizmu.
 • składa się też z technologii Photon Recycling – patent, który wykorzystuje odbite od skóry światło.

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? POCZUCIE Depilacja laserowa bikini.DYSKOMFORTU

Nawet specjaliści mają trudności w określeniu tego czy depilacja laserowa boli – każdy człowiek odczuwa to inaczej. U większości pacjentów występuje lekkie poczucie dyskomfortu. Jest na tyle łagodne, że nie podaje się środka znieczulającego.

Poziom dyskomfortu zależy od co najmniej dwóch czynników:

 • depilowanego miejsca – im bardziej delikatne, tym bardziej odczuwalne. Laserowa depilacja to aktywność głowicy przyłożonej do skóry.
 • płci – męska skóra jest grubsza, dlatego też większy dyskomfort mogą poczuć kobiety.

WRASTAJĄCE WŁOSKI – CO TO JEST?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że czarne kółeczka widoczne po goleniu, to wrastające włoski. Chociaż wszyscy są zgodni co do pogorszenia estetyki ciała, świadomość problemu nie jest niestety rozpowszechniona.

Kiedy wybieramy tradycyjne metody tj. maszynki czy elektryczne depilatory, narażamy skórę na podrażnianie. Ta skóra staje się potem wysuszona i pogrubiona, a nowo rosnące włosy (cienkie z natury) nie mają siły przebicia. Skręcają się podskórnie i przyjmują postać czarnych kółek.

Chociaż możemy wdrożyć zabiegi pielęgnacyjne i po jakimś czasie pozbyć się mankamentu, kolejne golenie przyniesie podobny skutek. Jeśli więc problem dotyka nas często, depilacja laserowa jest szczególnie wskazana.

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE ZACHĘCAJĄ DO DZIAŁANIA.

Depilacja laserowa opiniami przyciąga coraz młodsze osoby – nie tylko kobiety, ale i mężczyźni chcą czuć się swobodnie i atrakcyjnie. Zależność między trwale usuniętym owłosieniem a samopoczuciem jest ogromna. Zmiany w wyglądzie pacjenci oceniają też jako zmiany w życiu. Są one widoczne już po pierwszej dawce lasera.

Nawet to, że przez kilka dni po zabiegu trzeba zachować szczególną ostrożność, nie jest postrzegane jako problem, ale odpowiedzialność i troska o siebie. Depilacja laserowa wymaga krótkotrwałej rezygnacji z pływania na basenie, korzystania z sauny i solarium oraz organizowania gorących kąpieli w domowej wannie.

Jeśli u pacjenta była robiona depilacja laserowa pach, dezodoranty i antyperspiranty odkładamy na bok. Kluczowa będzie też pielęgnacja nawilżająca – dostępne w aptekach kremy i balsamy często bazują na naturalnych, wartościowych składnikach. To właśnie po te produkty warto sięgnąć, stawiając na regenerację miejsca poddanego zabiegowi.

2 przemyślenia na “Depilacja laserowa – zalety, wskazania i sprawdzona firma Vectus”

 1. Depilacja laserowa to bardzo dobry pomysł na wrastające włoski. Po kilku zabiegach mamy gwarancję, że włoski już się nie pojawią : )

 2. Najtrudniejszy jest dobór kliniki. Trzeba dokładnie się dowiedziec jaki sprzęt posiada dana klinika. Ja depilacje laserową miałam w CC – Gdańsk. Zabieg robiony laserem Vectus. Efekty – brak owłosienia. Jedyny minus to lekki dyskomfort podczas zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + = 25