Trwałe Laserowe Usuwanie Nadmiaru Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia

- przez - 8 - W Zdrowie
5/5 - (10 Głosów)

Usuwanie nadmiaru owłosienia jest jednym z silniejszych trendów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Co za tym idzie, każdego roku opracowywane są nowe metody, a stare udoskonalane, tak aby zabiegi były jeszcze szybsze i mniej bolesne. Tak więc, co spośród nich wyróżnia laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus? W naszym artykule postaramy się przedstawić krótką charakterystykę tego zabiegu oraz podkreślić jego przewagę nad innymi, zwłaszcza starszymi technologiami.

Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus – zasada działania.

Chcąc pozbyć się nadmiaru włosów, można je oczywiście ogolić lub wyrwać, jak dzieje się to podczas tradycyjnych, wykonywanych często w domu zabiegów. Metody te jednak charakteryzuje po pierwsze większa czasochłonność, zazwyczaj wysoka bolesności i konieczność ich regularnego powtarzania. Aby uniknąć zwłaszcza tej ostatniej wady tradycyjnych zabiegów, wymyślono laserowe usuwanie owłosienie, zwłaszcza z wykorzystaniem lasera Vectus.

Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja–gdynia/

Jak  jednak działa to urządzenie? Nie wchodząc w szczegóły techniczne, laser Vectus wysyła wiązkę światła, która wnikając w głąb skóry wychwytywana, jest przez mieszki włosowe, a będąc bardziej precyzyjnym przez mieszczące się tam komórki macierzyste włosa. Bezpośrednim skutkiem tego przyjęcia zawartej w świetle energii jest podgrzanie tychże komórek, a tym samym ich bezpowrotne zniszczenia. Efektem klinicznym zabiegu jest usunięcie nadmiaru włosów, a co najważniejsze brak zjawiska ich późniejszego odrastania.

Więcej na ten temat: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662—–jaki-laser-wybrac.html

Depilacja z wykorzystaniem lasera Vectus – czym zabieg ten wyróżnia się spośród innych, konkurencyjnych?

Już na wstępie wspominaliśmy, że depilacja z wykorzystaniem lasera Vectus ma liczne przewagi w stosunku do innych, zwłaszcza starszych technologii. Skupmy się jednak na tym, dlaczego laser Vectus jest lepszy od innych metod, również laserowych? Oto kilka powodów:

 • O wiele większa szybkość usuwanie włosówlaserowe usuwanie owłosienie z wykorzystaniem lasera Vectus charakteryzują się niespotykaną w przypadku innych metod prędkością działania. Przedstawiane przez nas urządzenie jest bowiem w stanie wydepilować pachy w czasie około 5 minut. Ogromne znacznie dla tak dużej szybkości działania ma opatentowana przez producentów lasera Vectus technologia Photon Recykling (technologia ponownego wykorzystania światła odbitego przez skórę, a nie pochłoniętego przez włosy).
 • O wiele większa wydajność – z wykorzystaniem lasera Vectus ma najwyższą, możliwą do osiągnięcia efektywność pracy. W dużej części wynika to ze wspomnianej wcześniej technologii odzyskiwania odbitej od powierzchni skóry fali lasera.
 • O wiele większe bezpieczeństwo – nie ulega bowiem wątpliwości, że bezpieczeństwo powinno być jednym z najważniejszych kryteriów wybory metody depilacji. W przypadku lasera Vectus stoi ono na najwyższym możliwym poziomie, a to za sprawą wykorzystanie nowatorskiej technologii skanowania zawartości melaniny w skórze przed zabiegiem. Pozwala to bowiem na indywidualne dobranie parametrów depilacji, bezpośrednio pod skórę danego pacjenta, a tym samym na znaczne poprawienie parametrów bezpieczeństwa, tak już bezpiecznej metody, jaką jest .

Podsumowując, z wykorzystaniem lasera Vectus jest szybka, efektywna oraz bardzo bezpieczna. Tak wysokie parametry użytkowe bez wątpienia wyróżniają ją spośród innych, podobnych jej metod usuwania nadmiaru owłosienia. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z niej, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej.5

8 przemyśleń na “Trwałe Laserowe Usuwanie Nadmiaru Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia”

 1. W koncu wiem jak działa vectus i widze, że jest całkiem bezpieczny i do tego czytając opinie to bardzo skuteczny, wygrywa z innymi laserami dostępnymi na rynku

  1. Dochodzę do podobnych wniosków. Szukam już długo gabinetu, do depilacji i teraz rozglądam się za takim, który wykonuje depilację laserową z wykorzystaniem lasera vectus. Zna ktoś jakiś, ktoś coś poleca?

 2. Nie boicie się efektów ubocznych depilacji laserowej? Ja bym się w życiu na coś takiego nie pisała, cenię swoją skórę…

  1. niby czego sie tu bac? przeciez nim wprowadzi sie na rynek usuwanie owlosienia laserem to musi przejsc testy itd. poza tym depilacja laserowa sluzy tez do leczenie zapalenia mieszkow wlosowych

  2. Trzeba też wybrać porządny gabinet, w który dokładnie przed zabiegiem wyjaśnią Ci wszystkie przeciwwskazania do depilacji laserowej. Słyszałam o takich co za wiele nie tłumaczą, biorą kasiorę i siema 😉

  1. Ceny są coraz bardziej przystepne, więc koszty usuwania nadmiernego owłosienia nie są jakieś kosmiczne. Można też rozbić na raty jeśli chcesz. Najlepiej się zapytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 26 = 27