Trwałe Laserowe Usuwanie Nadmiaru Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia

- by - 1 - In Zdrowie
Trwałe Laserowe Usuwanie Nadmiaru Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia
5 (100%) 3 glosow

Usuwanie nadmiaru owłosienia jest jednym z silniejszych trendów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Co za tym idzie, każdego roku opracowywane są nowe metody, a stare udoskonalane, tak aby zabiegi były jeszcze szybsze i mniej bolesne. Tak więc, co spośród nich wyróżnia laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus? W naszym artykule postaramy się przedstawić krótką charakterystykę tego zabiegu oraz podkreślić jego przewagę nad innymi, zwłaszcza starszymi technologiami.

Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus – zasada działania.

Chcąc pozbyć się nadmiaru włosów, można je oczywiście ogolić lub wyrwać, jak dzieje się to podczas tradycyjnych, wykonywanych często w domu zabiegów. Metody te jednak charakteryzuje po pierwsze większa czasochłonność, zazwyczaj wysoka bolesności i konieczność ich regularnego powtarzania. Aby uniknąć zwłaszcza tej ostatniej wady tradycyjnych zabiegów, wymyślono laserowe usuwanie owłosienie, zwłaszcza z wykorzystaniem lasera Vectus.

Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja–gdynia/

Jak  jednak działa to urządzenie? Nie wchodząc w szczegóły techniczne, laser Vectus wysyła wiązkę światła, która wnikając w głąb skóry wychwytywana, jest przez mieszki włosowe, a będąc bardziej precyzyjnym przez mieszczące się tam komórki macierzyste włosa. Bezpośrednim skutkiem tego przyjęcia zawartej w świetle energii jest podgrzanie tychże komórek, a tym samym ich bezpowrotne zniszczenia. Efektem klinicznym zabiegu jest usunięcie nadmiaru włosów, a co najważniejsze brak zjawiska ich późniejszego odrastania.

Więcej na ten temat: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662—–jaki-laser-wybrac.html

Depilacja z wykorzystaniem lasera Vectus – czym zabieg ten wyróżnia się spośród innych, konkurencyjnych?

Już na wstępie wspominaliśmy, że depilacja z wykorzystaniem lasera Vectus ma liczne przewagi w stosunku do innych, zwłaszcza starszych technologii. Skupmy się jednak na tym, dlaczego laser Vectus jest lepszy od innych metod, również laserowych? Oto kilka powodów:

  • O wiele większa szybkość usuwanie włosówlaserowe usuwanie owłosienie z wykorzystaniem lasera Vectus charakteryzują się niespotykaną w przypadku innych metod prędkością działania. Przedstawiane przez nas urządzenie jest bowiem w stanie wydepilować pachy w czasie około 5 minut. Ogromne znacznie dla tak dużej szybkości działania ma opatentowana przez producentów lasera Vectus technologia Photon Recykling (technologia ponownego wykorzystania światła odbitego przez skórę, a nie pochłoniętego przez włosy).
  • O wiele większa wydajność – z wykorzystaniem lasera Vectus ma najwyższą, możliwą do osiągnięcia efektywność pracy. W dużej części wynika to ze wspomnianej wcześniej technologii odzyskiwania odbitej od powierzchni skóry fali lasera.
  • O wiele większe bezpieczeństwo – nie ulega bowiem wątpliwości, że bezpieczeństwo powinno być jednym z najważniejszych kryteriów wybory metody depilacji. W przypadku lasera Vectus stoi ono na najwyższym możliwym poziomie, a to za sprawą wykorzystanie nowatorskiej technologii skanowania zawartości melaniny w skórze przed zabiegiem. Pozwala to bowiem na indywidualne dobranie parametrów depilacji, bezpośrednio pod skórę danego pacjenta, a tym samym na znaczne poprawienie parametrów bezpieczeństwa, tak już bezpiecznej metody, jaką jest .

Podsumowując, z wykorzystaniem lasera Vectus jest szybka, efektywna oraz bardzo bezpieczna. Tak wysokie parametry użytkowe bez wątpienia wyróżniają ją spośród innych, podobnych jej metod usuwania nadmiaru owłosienia. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z niej, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej.5

One thought on “Trwałe Laserowe Usuwanie Nadmiaru Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia”

  1. W koncu wiem jak działa vectus i widze, że jest całkiem bezpieczny i do tego czytając opinie to bardzo skuteczny, wygrywa z innymi laserami dostępnymi na rynku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

40 + = 49