Znajdź zabieg ujędrniający

- przez - 0 - W Kobieta Uroda
5/5 - (32 Głosy)

Na wiotczenie skóry ma wpływ wiele czynników. Nagły spadek wagi po odchudzaniu, ciąży, stresujących sytuacjach oraz starzenie się skóry, a także podłoże genetyczne. Zwiotczała skóra nie wygląda dobrze ani estetycznie. Może być przyczyną kompleksów. Pierwszym działaniem jest przeważnie sięgnięcie po kosmetyki ujędrniające, które same nie napną obwisłej skóry. Co więc zrobić? Jak ujędrnić skórę? Najlepiej zadziałają nowoczesne zabiegi ujędrniające.


Nowoczesne zabiegi ujędrniające

Dzisiejsza kosmetologia umożliwia skorzystanie z wielu różnych zabiegów ujędrniających. Do innowacyjnych rozwiązań należą takie zabiegi, jak:

  • Pollogen Legend – Maximus
  • Endermologia Cellu M6 Integral
  • Karboksyterapia

Masz za sobą udane odchudzanie, ale twoje ciało pozostawia wiele do życzenia i chcesz przeprowadzić ujędrnianie skóry po odchudzaniu? Być może interesują cię zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży. Jeśli tak, nasza oferta jest idealna dla ciebie. Należą do niej:

Pollogen Legend – Maximus

Jest to bardzo popularny, wykonywany za pomocą sprzętu Pollogen Legend, zabieg Maximus. Przebiega on dwuetapowo. W pierwszym etapie tkanki są podgrzewane do temperatury 60°C. W drugiej części zabiegu skóra jest stymulowana za pomocą impulsów elektrycznych. Poprzez połączenie tych dwóch zabiegów osiągamy bardzo dobre efekty w ujędrnianiu ciała.

Endermologia – Cellu M6 Integral

Zabieg ten wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy, która ugniatając fałdy skóry, stymuluje ją do odnowy. Dzięki temu staje się ona mocniejsza i jędrniejsza. Zabieg jest nie tylko przyjemny, ale także skuteczny.

Karboksyterapia

Polega ona na podaniu podskórnie i śródskórnie dwutlenku węgla. Bez obaw, zabieg jest bezpieczny i komfortowy. Dzięki niemu pobudzona zostaje produkcja kolagenu oraz poprawia się mikrokrążenie. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Przed zabiegami ujędrniającymi

Przed zabiegami najlepiej udać się do naszej placówki na bezpłatną konsultację z kosmetologiem. Przeprowadza on dokładny wywiad oraz przygląda się problematycznej skórze. To wszystko po to, by dobrać odpowiednie rozwiązanie i ustalić plan kuracji. Podczas wywiadu kosmetolog musi się także dowiedzieć, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegów. Dzięki takiej rozmowie zostanie dobrany idealny zabieg ujędrniania skóry. Niektóre z klinik oferują nawet darmowe konsultacje kosmetologiczne.

Kompleksowa pielęgnacja

Pomimo tego, że zabiegi to idealny sposób na ujędrnienie skóry, warto także samodzielnie przeprowadzać codzienną pielęgnację. Efekty zostaną utrzymane na dłużej, gdy zabiegi połączymy ze zdrową dietą oraz aktywnością fizyczną. Skóra będzie wtedy zdrowsza i ładniejsza. Warto także stosować balsamy do ciała, które dodatkowo wzmocnią skórę od zewnątrz. Dzięki kompleksowemu podejściu uzyskamy najlepsze efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

27 − = 17