Depilacja laserowa – ogólne informacje

- przez - 0 - W Uroda
5/5 - (1 Głos)

Depilacje laserowa stała się ostatnio bardzo modnym sposobem na pozbycie się ze swojego ciała zbędnego owłosienia. Czym tak w ogóle jest depilacja laserowa? Jest ona usuwaniem cebulek włosów oraz ich korzenia za pomocą lasera, który niszczy je promieniami lasera wnikającymi pod skórę. Jest to szybki sposób na pozbycie się włosów na ciele. Depilacja laserowa jest dla osób, które mają problemy z powikłaniami po innym rodzaju depilacji. Takimi dolegliwościami są na przykład podrażnione mieszki włosów, w które wdaje się stan zapalny przez co na ciele pojawiają się czerwone i nieestetyczne plamki.Temat depilacja laserowa opinie można poczytać na forach internetowych, gdzie ludzie dzielą się swoimi przeżyciami związanymi z tym zabiegiem. Są to najczęściej pozytywne opinie, które zachęcają do korzystania z takiej formy wydepilowania ciała. Usuwanie włosów laserem w Gdyni (sprawdź więcej tutaj – http://vectusgdynia.pl/dlaczego-laser-vectus/) jest zabiegiem, który pozwala na szybkie i długotrwałe pozbycie się owłosienia z ciała. Jest to chyba jedyna forma usuwania owłosienia, która może przynieść tak długotrwałe efekty. Depilacja laserowa efekty daje już po pierwszym zabiegu. Jednak po jednorazowym zabiegu nie można liczyć na pozbycie się owłosienia na długi czas. Wielu zapyta więc depilacja laserowa ile zabiegów potrzeba, by jej elekty stały się długotrwałe na trwać mogą nawet kilka lat. Jest to zabieg, który tak długotrwałe efekty da po więcej niż jednym zabiegu. Im więcej zabiegów wykonamy tym depilacja trwała jest bardziej  możliwa.

Usuwanie owłosienia laserem nie jest jednak tam prostym zabiegiem. Jak do każdego zabiegu należy się do niego przygotować. I te przygotowania trwać mogą nawet do dwóch miesięcy. Depilacja laserowa jak się przygotować do tego zabiegu? Przede wszystkim depilację innym formami należy przerwać już dwa miesiące przed planowanym zabiegiem. Nie można także zażywać żadnych suplementów diety, czy leków, które zawierają produkty światło uczulające. Należy także pamiętać o tym, by przed zabiegiem nie używać produktów takich jak samoopalacze. Przez zabiegiem nie można się opalać. Ta lista rzeczy, które należy pamiętać przed zabiegiem idealnie przygotuje nas do niego. Istnieje jednak wiele depilacja laserowa przeciwwskazania, które mają ścisły związek z przygotowaniem się do zabiegu. Nie można wykonywać depilacji laserowej kiedy zażywamy leki zawierające substancje światło- uczulające. Przeciwwskazania do depilacji laserowej to także opalanie, czy używanie samoopalaczy. Istnieje także zakaz używania depilacji laserowej ze względów bezpieczeństwa. Depilacja laserowa w ciąży jest absolutnie zabroniona ze względu na bezpieczeństwo zdrowia matki i dziecka. Depilacja laserowa a ciąża jest połączeniem, które jest kategoryczne wzbraniane.

Depilacja laserowa cena:

Depilacja laserowa koszt swój uzależnia od części ciała jaką chcemy wydepilować. Jeśli chcemy zabieg bikini musimy zapłacić około 500 złotych za zabieg. Zabieg depilacji laserowej pośladków i pachwin to koszt 200 złotych. Depilacja laserowa koszt jest zależy także od ilości wykonanych zabiegów. Możemy wybrać sobie opcję z wykonaniem jednego zabiegu, lub większej ilości co zapewni nam trwalsze efekty.

Depilacja laserowa skutki uboczne:

Nie często się zdarza, by występowały jakiekolwiek powikłania po tym zabiegu. Najczęstszym z nich są jednak oparzenia po depilacji laserowej. Jest to  efekt działania laserów na skórę. Ten objaw nie utrzymuje się jednak na długo. Wystarczy odpowiednio nawilżyć skórę po takim zabiegu, by oparzenia zniknęły. Wiele osób nie jest pewna, czy depilacja laserowa boli odpowiedź jest jedna. Absolutnie nie. Przy zabiegu może występować uczucie kucia,a le jest to jedynie efekt działania laserów na cebulki włosów.

Więcej informacji na stronie Clinica Cosmetologica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

55 − 52 =